KURUMSAL

Sayın, Müşteri Adayımız;

Elinize uluşan bir kataloğumuz veya sizlere sıcak bir ziyarette bulunan müşteri temsilcimiz sayesinde, hakkında bilgi almış olduğunuz POLOX MOBİLYA ürünleri, uzun bir maratonun, teknolojinin bizlere sunmuş olduğu mükemmel alt yapının ve üstün insan zekasının birer yansıması olarak hayal gücüyle şekillenmiştir. Aşağıda okuyacaklarınız geniş hizmet ağı ve siz değerli müşterilerimizin çabaları sonucu son tüketiciye ulaşan ürünlerimizin hikayesi.

Başlangıç

Polox Mobilya, Bursa ilinin mobilya sanayisi ile üne kavuşan İnegöl ilçesinde 10.000 m2 kapalı alanda göstermekle birlikte; aynı ilçede yer alan 3 katlı 2200 m2 alana sahip fabrika satış mağazası ile ürünlerini teşhir etmektedir. Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı Mesut Kenar'ın üstlendiği firmamız üretimde geniş bir makine parkuruna sahiptir. NC ve CNC teknolojisine sahip makine parkurunda günümüzün en gelişmiş mobilya makine ve ekipmanları yer almaktadır. Yaklaşık 100 kişilik bir kadroyla günün 12 saati gelen yoğun siparişleri karşılamak üzere çabalayan firmamız; insan kaynaklarına yaptığı yatırım sayesinde pratik ve akılcı çözüm üretmekte uzmanlaşmıştır. Ayrıca yakın bir gelecekte Kalite Yönetim Sistemi'ne geçilmesi için gerekli altyapı çalışmaları başlatılmıştır.

Teknik Detaylar

Ürünlerimizde MDF ve Suntalam hammadde kullanılmaktadır. Starwood firmasından tedarik edilen malzememiz, söz konusu firmanın taahhüdü ile E1 standardı taşımaktadır. Firmamız gerek kenar bandı gerekse menteşe, kulp, vida, ray, minifix ve profil gibi metal ekipmanları ülkemizde faaliyet gösteren konusunda uzmanlaşmış firmalardan tedarik etmekle birlikte, aynı firmaların taahhütleri sonucu üstün kalite ve standartlara sahiptir. Tüm ürünlerimizin kalite kontrolü iligli birimce muntazam olarak yapılmaktadır. Satış Sonrası Hizmet konusunda alanında faaliyet gösteren firmalar arasında iyi bir konumda yer alan firmamız, Ülkemizin neresinden gelirse gelsin; her türden yedek parça ve servis konusunda gereken pratiğe ve hıza sahiptir.

Sonuç

Firmamız hakkında bilgi almanız için hazırlanmış olan genel yazıyı okudunuz. Alanında profesyonel bir deneyime sahip ancak bir amatör gibi hevesli Satış Personelimiz sayesinde başlaması muhtemel olan ticaretimiz için sizleri şimdiden tebrik ediyor; ilerleyen günlerde daha nice başarılara birlikte imza atmayı temenni ediyoruz.

Saygılarımızla... Polox Mobilya